© by ammgramm

Wygrodzenia magazynowe

Wygrodzenia magazynowe to niezbędny element przestrzeni w wielu zakładach produkcyjnych. Za pomocą siatki i metalowych konstrukcji można stworzyć specjalne zamknięte strefy na halach produkcyjnych i w magazynach, pozwalające na oddzielenie pracowników od miejsca przejazdu wózków widłowych, na wygrodzenie dostępu do maszyn czy specjalistycznych urządzeń, a także na odseparowanie osób postronnych od mienia wysokiej wartości.

Wygrodzenia magazynowe oferowane przez naszą firmę spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i posiadają niezbędne atesty. Charakteryzują się łatwym montażem i demontażem. Ponadto możemy je przygotować w dowolnym rozmiarze i o dowolnych wielkościach oczek w siatce.

Wygrodzenia magazynowe znacznie zwiększą bezpieczeństwo w Państwa firmie. Można je również wykorzystać do zabezpieczenia regałów magazynowych, co zapobiegnie niekontrolowanemu upadkowi ładunku czy towaru. Wygrodzenie to również szybki i tani sposób na podzielenie przestrzeni na strefy produkcyjne.

Jesteśmy otwarci na pytania dotyczące naszej oferty. Zapraszamy na naszą stronę kontaktową i zachęcamy do osobistej wizyty.