© by ammgramm

Płoty

Płot to obowiązkowy element każdej posesji, nie tylko wyznaczający jej granice i chroniący przed wtargnięciem niepożądanych gości, ale i stanowiący element dekoracyjny. Warto zadbać o to, by wybrane ogrodzenie pasowało do elewacji oraz do całego otoczenia. Należy także określić wysokość płotu oraz stopień ochrony przed ciekawskimi spojrzeniami postronnych i dzikimi zwierzętami. Osobom ceniącym maksimum intymności polecamy płoty jednolite, bez prześwitów – na przykład płoty betonowe, z kolei osobom ceniącym walory ozdobne – płoty kute.

Naszym klientom proponujemy płoty drewniane, metalowe, wykonane z łupków, artystyczne i bardzo efektowne płoty kute. Jeśli zastanawiacie się Państwo, który rodzaj płotu wybrać, chętnie doradzimy w wyborze, wskazując na zalety i wady danego materiału. Pomożemy również w fachowym montażu. Oferujemy także płoty z siatki. Tego typu płoty należą do najtańszych form ogrodzeń, a ich montaż jest niezwykle prosty, możecie więc wykonać go Państwo samodzielnie.

Jesteśmy otwarci na pytania dotyczące naszej oferty. Zapraszamy na naszą stronę kontaktową i zachęcamy do osobistej wizyty.