© by ammgramm

Ogrodzenia łupane

Jeśli szukacie Państwo ogrodzenia efektownego, trwałego i wysoce odpornego na warunki atmosferyczne, polecamy Państwa uwadze ogrodzenia łupane. Są one wykonane z pustaków imitujących kamień łupany. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej - między innymi w kolorze piaskowym, złotawym, białym, grafitowym czy żółtym, dzięki czemu możecie Państwo wybrać barwę najlepiej pasującą do koloru elewacji Państwa domu. Naturalny wygląd i estetyka wykonania sprawiają, że ten rodzaj ogrodzenia będzie idealnie współgrać z każdą przestrzenią.

Ogrodzenia łupane są szybkie i łatwe w montażu. Dają niemal nieograniczone możliwości aranżacji. Można je połączyć między innymi z elementami metalowymi czy drewnianymi, tworząc niepowtarzalny styl. Wielość rodzajów pustaków łupanych sprawia, że można uzyskać efekt subtelny i delikatny bądź bardziej dostojny czy masywny - ogranicza Państwa jedynie wyobraźnia. Pustak łupany jest materiałem mrozoodpornym, niepodatnym na wilgoć i odpornym na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu wykonane przy jego użyciu ogrodzenie przetrwa w doskonałym stanie wiele lat.

Jesteśmy otwarci na pytania dotyczące naszej oferty. Zapraszamy na naszą stronę kontaktową i zachęcamy do osobistej wizyty.